Dnia 22 lutego 2012 roku ogłoszono wyniki  drugiego DOLNOŚLĄSKIEGO  KONKURSU WIEDZY O PODATKACH zorganizowanego z inicjatywy Dolnośląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych we Wrocławiu. Etap pierwszy konkursu polegał na napisaniu pracy pisemnej na wybrany przez uczniów temat, a były to tematy:

1. Co byś doradził(a) swojemu Rządowi lub Ministrowi Finansów w celu poprawy istniejącego systemu podatkowego?
2. Czy wejście Polski do Unii Europejskiej miało wpływ na polski system podatkowy? Jak go można ocenić?
3. Doradca podatkowy – zawód prawniczy, ekonomiczny czy interdyscyplinarny.
4. Kiedy i w jakich sytuacjach przeciętny Obywatel nie prowadzący działalności może i powinien skorzystać z opinii Doradcy podatkowego?

W konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie Technikum Ekonomicznego w składzie: Magdalena Kłobutowska, Julia Świątczak, Izabela Pietrzak, Damian Kulicki, Katarzyna Bilska, Karolina Gajda i Kamila Moskwa.

Pomyślnie przebrnęły etap pierwszy i zakwalifikowały się do etapu drugiego, który odbędzie się 15 marca we Wrocławiu  uczennice klasy trzeciej Technikum Ekonomicznego:

Katarzyna Bilska

Karolina Gajda

Kamila Moskwa

Brawo, brawo dla naszych uczennic!!!

Pozostałym uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Opiekun: Ania Mak