{gallery}/galeria/g_95/1{/gallery}Dnia 6 grudnia 2011 r. grupa wolontariuszy z naszej szkoły, podopiecznych p. Katarzyny Strzeleckiej i p. Danuty Sennik, zorganizowała Mikołajki 2011 dla pacjentów oddziału opiekuńczo-paliatywnego sycowskiego Szpitala.

Tradycyjnie przygotowali Jasełka i mikołajkowe paczki. Ten dar serca był możliwy dzięki hojności uczniów naszej szkoły i nauczycieli.
W przygotowanych przez siebie strojach, przy akompaniamencie gitar umilili podopiecznym oddziału  przedświąteczny czas.
Otrzymali podziękowanie i zaproszenie na rok następny!
A oto grupa wolontariuszy:
1. Jakub Wojciechowski
2. Jakub Prusiewicz
3. Radosław Brudny
4. Marta Bielak
5. Karolina Dyjak
6. Karolina Kieryk
7. Aleksandra Krasicka
8. Kinga Pieprz
9. Agnieszka Sternal
10. Marlena Mikosiak
11. Agnieszka Pluta
12. Magdalena Głąb
13. Karolina Gajda
14. Marta Wiewiórka
{gallery}/galeria/g_95/{/gallery}

Dnia 6 XII 2011 r. Grupa wolontariuszy z naszej szkoły, podopiecznych p. Katarzyny Strzeleckiej i p. Danuty Sennik, zorganizowała Mikołajki 2011 dla pacjentów oddziału opiekuńczo-paliatywnego sycowskiego Szpitala.
Otrzymali podziękowanie i zaproszenie na rok następny!
A oto grupa wolontariuszy:
1. Jakub Wojciechowski
2. Jakub Prusiewicz