{gallery}/galeria/g_78/1{/gallery}Dnia 23 marca  2011r. uczniowie klasy 3b TH wraz z opiekunem p. Bożeną Orlikowską zorganizowali turniej piłki siatkowej w Szkole Podstawowej w Stradomi Wierzchniej.  Uczniowie przygotowali  mecze, w których dzieci aktywnie i zacięcie walczyły o miano najlepszej drużyny.

W czasie turnieju dzieciom, organizatorom, a także opiekunom towarzyszyła miła atmosfera. Dla wszystkich uczestników przewidziano nagrody w postaci słodkości oraz nagród rzeczowych.  Uczniowie Szkoły Podstawowej zostali nagrodzeni dzięki pozyskanym przez organizatorów sponsorom, a byli nimi: p. Jarosław Fiołka, p. Wiesław Kapica, p. Aleksandra Kocińska, p. Marzena Turowska, p. Mirella Stobracka,  a także nasz ksiądz Piotr Szkudlarek.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy
Organizatorzy turnieju
Uczniowie klasy IIIb TH