27 kwietnia 2018 r. o godzinie 13.00 żegnaliśmy się z naszymi absolwentami, którzy spędzili w naszej szkole 4 lata. W ciągu tego czasu wyrośli, wydorośleli, zdobyli ogromne pokłady wiedzy, którą mamy nadzieję wykorzystają w swoim przyszłym dorosłym już życiu. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością między innymi pan Starosta Wojciech Kociński, który wręczył stypendium za wyjątkowo dobre wyniki w nauce. Osoby, które osiągnęły średnią ocen powyżej 5,0 to: Zaskórska Karolina , Marczak Adrianna, Wach Wiktoria, Biernat Weronika, Kuś Natalia.

Życzymy naszym absolwentom sukcesów najpierw na egzaminie maturalnym i zawodowym a potem w normalnym, codziennym życiu. Wspominajcie szkołę dobrze, tak jak my będziemy pamiętać o Was. Powodzenia!!!