5 lutego 2020 r. w  naszej szkole odbyło się integracyjne spotkanie naszych uczniów z uczniami klasy integracyjnej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sycowie.

Spotkanie przygotowali i przeprowadzili: Alicja Stojek, Alicja Urbaniak, Joanna Kluz, Wiktoria Szleszkowska, Julia Bałaga, Nicole Zajdler, Klaudia Początek, Agnieszka Kurka, Tomasz Dziedzic, Fabian Chmielewski, Piotr Leszczyński, Andrzej Skurzok. Igor Modrzyński  (klasa 3TME), Zuzanna Kwikert i Weronika Geburek (klasa 2TL).

Wolontariusze przygotowali: gry i zabawy ruchowe, „stolik zagadek”, „stolik gier planszowych i zręcznościowych”, „stolik kulinarnych (babeczkowych) kreacji”, „stolik kolorowanek”, konkurs „rzut do celu”.

Podjęliśmy naszych gości owocowymi frykasami i słodkościami. Atmosferę tego uroczego spotkania oddają zdjęcia. Więcej zdjęć pod tym adresem