{gallery}/galeria/g_87/1{/gallery}W dniu 21 września 2011 roku uczniowie klas Technikum Logistycznego wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej dla uczniów szkół zawodowych województwa dolnośląskiego w ramach Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II” na IX Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2011 w Kielcach.

Celem wycieczki było poznanie nowinek technicznych i poziomu bezpieczeństwa  w sektorze transportu miejskiego, międzymiastowego i turystycznego. uczestnicy wycieczki mieli możliwośc zwiedzania autobusów od zewnątrz jak i od wewnątrz, jak również poznania historii komunikacyjnej w tym sektorze z minionego okresu. Opiekunowie wycieczki: Renata Żak, Radosław Wdowik, Jacek Pisula.
{gallery}/galeria/g_87/{/gallery}