W dniach 19 -20.05.2018 r. na kortach tenisowych naszej szkoły odbył się coroczny turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Syców. W tym roku w turnieju wzięło udział 14 zawodników z Sycowa, a także Międzyborza, Dziadowej Kłody oraz Wrocławia i Poznania. Na uwagę niewątpliwie zasługuje fakt, że w zawodach wystartowała jedyna zawodniczka – 13-letnia Zosia Krywiak. Młoda tenisistka bardzo dobrze zaprezentowała swoje umiejętności, zyskując tym samym sympatię pozostałych zawodników jak i kibiców.

Ostatecznie zwycięzcą tegorocznego turnieju został Marcin Krywiak z Wrocławia, który w finale pokonał 2:0 sycowianina Pawła Ciemnego. Warto wspomnieć, że zwycięzca to były mistrz świata lekarzy. Trzecie miejsce zajął Dariusz Durzyński.