W dniu 06.12.2015 r. odbył się, jak co roku „Zlot Mikołajów” na sycowskim Rynku. Nasi uczniowie w składzie: kl. II Technikum Ekonomiczne:  Weronika Biernat, Natalia Życzyńska, Natalia Kuś, Sylwia Bogus, kl. I Technikum Logistyczne: Agnieszka Moś, Hanna Bednarek, Klaudia Hodyjas, Weronika Horaczy i  Anna Kurakowska, kl. III Technikum Logistyczne: Maciej Genczelewski, kl. II ZS: Norbert Warszawski, kl. III Technikum Ekonomiczne: Kinga Grabarkiewicz, Klaudia Jokiel, Agata Kubera, Marcin Liebner, Aleksandra Mierzwa, Karolina Radomska, Agnieszka Szyja i Dagmara Gąska zorganizowali sprzedaż swoich produktów.

Na stoisku naszej szkoły można było kupić m.in. własnoręcznie wykonane kartki świąteczne,  frytki, muffinki, pierniczki, gorącą herbatę oraz piękne choinki wykonane z szyszek, papieru ozdobnego, orzechów i piór ozdobnych wykonane przez uczniów z technikum:
kl. I Technikum Logistycznego: Moś Agnieszka, Hanna Bednarek, Klaudia Hodyjas, Weronika Horaczy, Anna Kurakowska, Natalia Marczak, Kinga Puchalska i Adrian Gudra
kl. II Technikum Logistycznego: Weronika Wach, Karolina Zaskórska, Kamil Pietzonka, Wiktor Spychała, Adrianna Marczak, Joanna Mencel, Nicolas Londa, Oskar Matysik, Kamil Filipiak, Martyna Wach, Katarzyna Pawłowska, Natalia Rogalińska, i Julia Lotka.
Kl. II Technikum Ekonomiczne:
Weronika Biernat, Natalia Życzyńska, Natalia Kuś i Sylwia Bogus.
Ponadto Marcin Liebner wcielił się w rolę Mikołaja.

Kiermasz był udany, produkty cieszyły się dużym powodzeniem.
Bardzo dziękujemy Norbertowi Warszawskiemu za pomoc w zorganizowaniu sprzedaży produktów.