27 czerwca 2025 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie uczniów klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych i środowiska rzemieślniczego. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Starosta Powiatu Oleśnickiego – pani Wioletta Efinowicz oraz członkowie Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Sycowie – pan Krzysztof Walęcki i pan Krzysztof Lentka.
Pani dyrektor razem z panią starostą wręczyły nagrody uczniom klas przejściowych, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wśród nagrodzonych są:
Wiernik Weronika, Jabłońska Lena, Koprowska Antonina, Kapica Kornelia, Ofiara Wiktoria, Łacina Katarzyna, Kapica Hanna, Sobiński Michał, Wojtecka Hanna, Zgarda Julia, Ślanga Hanna, Szantyr Patrycja, Wilkowski Błażej, Śliwińska Julia, Szeląg Wiktoria, Sztukowska Natalia, Voroshylova Albina, Domański Kacper, Raróg Renata, Zablotska Kateryna, Bogdański Filip, Witkowska Zuzanna, Duś Martyna, Kapka Zuzanna, Walichnowski Szymon, Zaraziński Wiktor, Kusio Malwina, Hoja Artur, Pisuła Krystian, Ryś Filip, Kołodziej Zofia, Matyszczak Maciej, Heluszka Kacper, Wojtasik Agata, Kraievska Karina.
Nagrody otrzymali także ci, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen w klasach, w których nie przyznano świadectw z czerwonym paskiem.
🎖 Podczas uroczystości wręczone zostały też nagrody od pracodawców dla najlepszych młodocianych pracowników – absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia.
🎶 Całość uświetnił występ naszego szkolnego zespołu Trzy/Czwarte 💙
🌞 Przed nami wakacje!
Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły bezpiecznego, radosnego i zasłużonego wypoczynku! Nabierzcie sił, złapcie oddech i wróćcie we wrześniu z nową energią! 💼🕶️