Uczniowie klas piątych technikum ekonomicznego, logistycznego oraz pojazdów samochodowych zmierzyli się z egzaminami zawodowymi, które stanowią ważne podsumowanie ich kilkuletniej nauki. To był czas intensywnej pracy, sprawdzianu wiedzy oraz umiejętności praktycznych zdobywanych podczas zajęć i praktyk zawodowych.
Gratulujemy wszystkim uczniom zaangażowania i determinacji 💪 Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i życzymy powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej oraz zawodowej! 🚀