Informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 27 czerwca 2025 r. o godzinie 9:00 w sali dydaktyczno-wykładowej w budynku C
.
Do zobaczenia! 
1TE – p. M. Ostrowska s. 31
1TL – p. E. Stefanowicz s. 103
2TEa – p. I. Ilska s. 104
2TEb – p. A. Janiszewska s. 109
2TLa – p. M. Łatka s. 17
2TLb – p. M. Ryś s. C1
2TMP – p. R. Wdowik s. D9
3TE – p. J. Lisiak s. 116
3TLa – p. A. Mak s. 102
3TLb – p. B. Śliwińska s. 16
3TMP – p. P. Dudycz s. 27
4TE – p. B. Sowa s. 17 – godz. 8.30
4TLa – p. M. Małolepsza s. 105
4TLb – p. K. Kozłowska-Biela s. 119
4TPS – p. B. Dziwińska-Karaba s. 12
1BWa – p. E. Kopa s.14
1BWb – p. A. Ochab s. 18
1BWc – p. B. Łukawska s. 29
2BWa – p. D. Durzyński s. 108
2BWb – p. P. Durzyński s. 110
2BWc – p. A. Ochab s. 18 – godz. 8.30
2BWd – p. M. Błoch-Zdzienicka s. 117 – godz. 8.30
3BWa – p. M. Tyra s. D7
3BWb – p. M. Hanyż s. C3
3BWc – p. M. Błoch-Zdzienicka s. 117

