Z ogromną dumą
informujemy, że dziś – 15 kwietnia – nasze uczennice: Katarzyna Łacina, Antonina Koprowska, Wiktoria Orzechowska oraz Gabrysia Ziętek wystąpiły na scenie Centrum Kultury w Sycowie
w wyjątkowym spektaklu z okazji 85. rocznicy zbrodni katyńskiej i deportacji Polaków na Sybir 
.
Nasze uczennice zaprezentowały się na scenie z wielką dojrzałością i zaangażowaniem, współtworząc spektakl, który poruszył serca publiczności 
.
Jesteśmy z Was bardzo dumni! 











