W dniu 02.04.2025 r. nasi uczniowie:
🥇 Lena Peksa (kl. 2 TEB)
🥇 Szymon Ciemny (kl. 2 TLb)
🥇 Tymoteusz Durzyński (kl. 5 TEM)
otrzymali wyróżnienia od władz miasta za wybitne osiągnięcia sportowe! 🏅💪
🏛️ Uroczystego wręczenia dokonali Burmistrz Miasta i Gminy Syców Łukasz Kuźmicz oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Joanna Nowak.
Burmistrz podkreślił, jak wielki trud i wysiłek wkładają młodzi sportowcy w treningi oraz jak ważne jest reprezentowanie Sycowa na różnych zawodach. To także promocja naszego miasta w świecie sportu! 🌍🏃‍♂️
👏 Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sportowych sukcesów! 🏆🎯