06.03.2026 odbyły się coroczne Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.
W zawodach wzięło udział 15 zawodników — wszyscy byli chłopcami 💪.
🥇 Wyniki:
1. miejsce – Dominik Hojak (5 TLb)
Wycisnął 145 kg 🔥
2. miejsce – Szymon Lenart (3 TLb)
Wycisnął 125 kg
3. miejsce – Kordian Pilawski (4 TLb)
Wycisnął 125 kg, jednak o miejscu zadecydowała niższa masa ciała ⚖️
🎉 Gratulacje!
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i sportową rywalizację.
Zapraszamy ponownie za rok! 🙌