9 kwietnia 2025 roku w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy odbył się XIV Regionalny Konkurs Rachunkowości.
Naszą szkołę z dumą reprezentowali: Dominika Nawrot, Aleksandra Witkowska oraz Szymon Walichnowski z klasy IV TE 
. Uczniowie walczyli dzielnie, prezentując swoją wiedzę i umiejętności 
. Choć tym razem nie udało się stanąć na podium, jesteśmy bardzo dumni z ich zaangażowania i postawy! 

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu rachunkowości w jednostkach prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów
, zachęcanie uczniów do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy oraz motywowanie do dalszego zgłębiania tajników ekonomii 
.
Organizatorką wydarzenia była pani Anna Kocik – doradca metodyczny PCEiK w Oleśnicy
.
Gratulujemy uczestnikom i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!




