{gallery}/galeria/g_118/1{/gallery}W dniu 12 czerwca 2012 roku w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy  odbyło się uroczyste podsumowanie 10 lat realizacji Konkursu Wiedzy o Gospodarce organizowanego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy.

Celem uroczystości było uhonorowanie laureatów konkursu oraz podziękowanie nauczycielom i dyrektorom szkół za współpracę w realizacji konkursu. Gospodarzem uroczystości był Zbigniew Potyrała Starosta Powiatu Oleśnickiego. W gali udział wzięli również przedstawiciele Banku Spółdzielczego oraz Powiatowego Urzędu Pacy w Oleśnicy, instytucji współpracujących z PCEiK przy realizacji tego przedsięwzięcia.

Uroczystość uświetniły występy grup teatralnych z wybranych szkół,  między innymi z naszej szkoły, w składzie: Kinga Mrowiec, Patrycja Trekiel, Marlena Mikosiak oraz Izabela Dembska, prezentujących scenki rodzajowe na temat wykorzystania wiedzy ekonomicznej w życiu codziennym.

{gallery}/galeria/g_118/{/gallery}