7 grudnia 2018 r

7 grudnia 2018 r. odbyły się w naszej szkole Mikołajki dla niepełnosprawnych dzieci, które zostały zorganizowane we współpracy z MOPS w Sycowie i Warsztatami Terapii Zajęciowej w Sycowie. Uczniowie klas 1 TL, 2 TME i 4 TL przygotowali dla zaproszonych dzieci gry i zabawy ruchowe, “Fabrykę pierników”, “Fabrykę świątecznych kartek”, “Fabrykę bałwanków” i “Fabrykę wyklejanek i kolorowanek”. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej sfinansował paczki pełne słodkości dla maluchów i pełne kosmetyków dla podopiecznych Warsztatów, które wszystkim uczestnikom wręczył Mikołaj.
Wszystkim uczniom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Mikołajek bardzo dziękuję! Sprawiliście dzieciom i ich rodzicom dużo radości!
Wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy wsparli naszą akcję hojnymi darami w postaci materiałów do wszelkich zajęć plastycznych, które przekazaliśmy podopiecznym WTZ, również bardzo dziękuję! Nie po raz pierwszy udowodniliście, że macie wielkie serca i potraficie robić rzeczy dobre i pożyteczne…
Paniom pracującym w MOPS i WTZ w Sycowie dziękujemy za zaangażowanie, pomoc w organizacji i współuczestniczenie, a Burmistrzowi MiG Syców, Panu Dariuszowi Maniakowi za zainteresowanie i przybycie na Mikołajkowe spotkanie z niepełnosprawnymi mieszkańcami naszego miasteczka i gminy.
Danuta Sennik