26 marca 2019 r. ZSP w Sycowie gościła w swoich progach młodzież ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu oleśnickiego. W Powiatowych Targach Edukacyjnych zaprezentowali się: LO w Sycowie, ZSP Twardogóra, ZSP Międzybórz, ZSP Syców oraz Cech Rzemiosł Różnych z Sycowa, a także firma ILPEA z Twardogóry i CKiW w Oleśnicy Ochotnicze Hufce Pracy.
Władze samorządowe reprezentowali: pan Sławomir Kapica – wicestarosta powiatu oleśnickiego, pani Małgorzata Iwańska – naczelnik wydziału Oświaty Kultury i Sportu w Oleśnicy, pan Jarosław Głowacki – Burmistrz Miasta i Gminy Międzybórz oraz jego zastępca pan Krzysztof Kraska. Miłym gościem był także wieloletni dyrektor szkoły pan Michał Pater.
Dzięki temu przedsięwzięciu młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną przygotowaną dla nich na nadchodzący rok szkolny 2019/20.