Kiermasz odbędzie się 7 września 2022 r. w godz. 9.40 -13.40 w budynku B w sali 110 i 8 września 2022 r. od godz. 11:30 w budynku B.
REGULAMIN SZKOLNEGO KIERMASZU PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH W ZSP SYCÓW
1. Organizatorem szkolnego kiermaszu podręczników używanych jest Samorząd Uczniowski.
2. Celem kiermaszu jest umożliwienie sprzedaży i zakupu używanych podręczników przez uczniów naszej szkoły.
3. Używany podręcznik może sprzedać na kiermaszu każdy uczeń naszej szkoły.
4. Sprzedaży podlegają wyłącznie podręczniki obowiązujące w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym.
6. Przeznaczone do sprzedaży podręczniki należy przygotować poprzez wymazanie ewentualnych notatek.
7. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży należy wycenić. Przy wycenie należy uwzględnić stan książki. Podręcznik należy podpisać ołówkiem, sporządzić listę podręczników które będą sprzedawane.
8. Podręczniki sprzedawane są przez samorząd uczniowski, za każdy sprzedany podręcznik samorząd uczniowski pobiera 1 zł.
9. Podręczniki należy przynosić do sali 110 od 02.09.2022 r. do 06.09.2022 r.