Nadleśnictwo w Sycowie zaprosiło naszych uczniów do udziału w konkursach organizowanych z okazji festynu pod nazwą „Drewniak 2017”, który odbył się w niedzielę 04 czerwca 2017 r. Uczennice z klas pierwszych technikum ekonomicznego i technikum logistycznego , wzięły udział w tzw. cosplay , czyli trzeba było przebrać się w strój związany z drewnem lub lasem. Uczennica klasy pierwszej technikum ekonomicznego, Nicole  Janiszewska  zajęła pierwsze miejsce, a Patrycja Daszczyk i Paulina Królik otrzymały wyróżnienie. W konkursie plastycznym pt. „Drewno wczoraj i dziś” uczennica klasy pierwszej technikum logistycznego, Karolina Suliga, zajęła pierwsze miejsce z grupy szkól ponadgimnazjalnych. Jak widać mamy uczniów  zdolnych na co dzień, w nauce, ale również bardzo kreatywnych w innych dziedzinach. Za swoją pomysłowość i pracę włożoną w przygotowania do konkursu uczestniczki otrzymały nagrody. Dały pozytywny przykład innym.