Przez cztery lata razem szliśmy długą i ciekawą drogą. Chcieliśmy nie tylko wyposażyć Was w wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy zawodowej lub studiów wyższych… Głownie chodziło nam o kształtowanie waszych charakterów. Zależało nam, abyście posiadali cechy, które pozwolą Wam otwierać wszystkie drzwi, jakie napotkacie na swojej drodze życia.

W tej nietypowej sytuacji, kiedy nie możemy spotkać się ten ostatni raz, aby podziękować sobie wzajemnie za to, że byliśmy razem – chcielibyśmy pogratulować Wam osiągnięcia, jakim jest ukończenie Technikum.

Przed wami matura i egzaminy zawodowe. Mamy nadzieję, że odbędą się one wkrótce, a Wy przejdziecie przez nie wzmocnieni i świadomi tego, że życie nie zawsze układa się po naszej myśli, ale nigdy nie należy się poddawać. Pamiętajcie kochani, że szczyt zdobywa się krok po kroku mozolną wspinaczką, ale za to na koniec dostajemy nagrodę w postaci zapierających dech w piersi widoków – widoków na dobrą przyszłość i powodzenie w dorosłym życiu.

Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy ZSP w Sycowie