{gallery}/galeria/g_96/1{/gallery}1 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS. Pracownice sanepidu Pani Anna Górna oraz Pani Aleksandra Olczyk przygotowały punkt konsultacyjny (ulotki, informacje). Odbyły się też zajęcia prozdrowotne.

Uczniowie klas II b TH i I c TE na znak solidarności z zakażonymi wirusem HIV i chorymi na AIDS przyszli tego dnia ubrani na czarno i przypięli sobie czerwone wstążeczki.
W szkole na długiej przerwie odbył się II Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS przygotowany przez nauczyciela biologii Panią Annę Bitner. W konkursie wzięło udział 27 osób. Zwycięzcy etapu szkolnego:
1. Hanna Kazimierczak II d TL
2. Wojciech Wesołowski II d TL
3. Patryk Kopacz II d TL
3. Artur Antosik II d TL
3. Mateusz Lotka I d TL

Dnia 8 grudnia 2011 r. 3 osoby: Wojtek Wesołowski, Artur Antosik i Mateusz Lotka pojechały do Oleśnicy na Konkurs Powiatowy. 5 miejsce (na 42 uczestników) zdobył Wojtek Wesołowski z klasy II d TL. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Nad całością obchodów Dnia Walki z AIDS czuwała Pani Beata Warszewska – pedagog szkolny.

 

{gallery}/galeria/g_96/{/gallery}

Dodaj komentarz