Życzliwość to taki mały skarb, który sprawia, że życie staje się lżejsze!

21 listopada 2019 r. po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości: aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności i niesienie bezinteresownej pomocy. W szkole było żółto i radośnie. Funkcjonowała również poczta życzliwości gdzie uczniowie naszej szkoły mogli przekazać życzliwe ciepłe słowa do wybranych osób. Na dobry początek każdy otrzymał uśmiechniętą buźkę i miłe życzenia.

Pokazaliśmy, że życzliwość w naszej szkole nie jest tylko abstrakcyjnym pojęciem. Pozytywna energia, którą przekazaliśmy innym, na pewno powróci do nas ze zdwojoną siłą. Życzymy Wszystkim więcej optymizmu, serdecznego spojrzenia na drugiego człowieka, uśmiechu i radości.

Pamiętajmy, że „uprzejmość jest kluczem, który otwiera wszystkie drzwi!”.