Uczniowie klas 1TL, 2TLA oraz 2TLb 
wzięli udział w wycieczce edukacyjnej
do Zakładu Zagospodarowania Odpadów (ZZO) Olszowa w ramach lekcji poświęconych tematyce odpadów, segregacji i utylizacji 
.
Podczas wizyty młodzież 
miała okazję zobaczyć, jak wygląda proces przetwarzania odpadów „od kuchni”
– od przyjęcia śmieci
, przez ich sortowanie
, recykling 
, po unieszkodliwianie odpadów, które nie nadają się do powtórnego wykorzystania
.
Uczniowie poznali także zasady prawidłowej segregacji 
oraz znaczenie gospodarki odpadami dla ochrony środowiska 
.
Była to doskonała lekcja ekologii 
połączona z możliwością zobaczenia, jak działa nowoczesny zakład zagospodarowania odpadów! 






















