Jak co roku ZSP w Sycowie bierze czynny udział w obchodach Europejskiego Dnia Języków Obcych. W tym roku z tej okazji uczniowie naszej szkoły mają możliwość pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi jak i talentem wokalnym. Chętni uczniowie w minionym tygodniu przygotowywali swoje nagrania piosenek w wybranych przez siebie językach obcych. Przez cały tydzień od 26.09 do 30.09 to Wy będziecie mogli zagłosować na ulubione wykonania. Na profilu Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie na Facebooku jeszcze dziś umieścimy posty z nagraniami zgłoszonych uczniów. Do piątku posty będzie można „lajkować”, a wykonawcy w którzy zbiorą najwięcej pozytywnych reakcji (łapki w górę i serduszka) zostaną nagrodzeni dodatkową 6 z języka angielskiego. Zachęcam do zaangażowania w wydarzenie i głosowania na swoich ulubieńców.
Organizatorzy: Aleksandra Lubczyńska i Justyna Lisiak