6 marca 2015 r. w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. 71 najzdolniejszych młodych logistyków z 50 szkół w całej Polsce mierzyło się z trzema zadaniami problemowymi z zakresu gospodarki zapasami. Z naszej szkoły  do finału zakwalifikował się Damian Duchnik uczeń klasy III e TL.

Trzeci, centralny etap ogólnopolskiego konkursu to zadania problemowe wymagające nie tylko sporej wiedzy logistycznej, ale także analitycznego myślenia i umiejętności szerszego, kreatywnego spojrzenia na zadany temat. Motywacją do startu w olimpiadzie i wzmożonej nauki podczas pokonywania kolejnych jej etapów są nie tylko nagrody w postaci bezpłatnych studiów w Wyższej Szkole Logistyki czy atrakcyjne upominki. Gra toczy się także o miejsca na płatnych stażach, oferowanych przez przedsiębiorstwa wspierające organizację olimpiady, a także o osobistą satysfakcję z osiągniętego wyniku.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród  odbędzie się 17 kwietnia w siedzibie WSL w Poznaniu.