29.05.2018r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Licealiady w LA. W zawodach wzięło udział 24 zawodników i zawodniczek z naszej szkoły. Zawody odbywały się w trudnych warunkach atmosferycznych ( wysoka temperatura), mimo to nasi uczniowie uzyskiwali dobre wyniki indywidualne.  Aurelia Bryłka zajęła VIII miejsce w biegu na 100m, Kornelia Powroźnik była IX na 400m a sztafeta  4x100m  była V na Dolnym Śląsku. Wśród chłopców na uwagę zasługuje IX miejsce Mateusza Sosnowskiego w rzucie dyskiem, X miejsce Gracjana Płuciennika w pchnięciu kulą oraz XI miejsce Przemka Dzikowskiego w skoku w dal. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły 10 miejsce a chłopcy 12 miejsce w województwie dolnośląskim.