22 marca 2018 odbył się finał VI edycji Konkursu Logistycznego organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni, w którym uczestniczyło 250 uczniów z 17 szkół z województwa Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Dolnośląskiego i Świętokrzyskiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kornelia Powroźnik, Roksana Sokalska, Adrianna Marczak, Wiktoria Wach, Natalia Rogalińska, Rafał Wiernicki, Kacper Kaczmarek oraz Kamil Filipiak.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu uczniowie mieli przyjemność wysłuchać prelekcji prof. zw. dr hab. inż. Krzysztofa Ficonia na temat Łańcuchów Dostaw a także studentów logistyki Mariusza Kity pt. ”Logistyka wypraw polarnych” oraz Pawła Czai pt. ”Przeładunek w praktyce – problemy przeładunkowe blach stalowych”.

Nauczyciele w trakcie trwania konkursu uczestniczyli w szkoleniu „Kreatywne rozwiązywanie problemów”, które poprowadziła trener biznesu Małgorzata Zmysłowska.