27 maja na boiskach siatkówki plażowej w naszej szkole odbył się finałowy turniej powiatowej Licealiady. W zawodach wzięło udział 6 drużyn męskich i 5 żeńskich. Bardzo dobrze spisali się nasi siatkarze. Drużyna w składzie Szymon Ciemny, Dawid Skoczylas, Piotr Adamski i Jakub Świderski obroniła zeszłoroczny tytuł i zdobyła złote medale. Dziewczęta w składzie Natalia Tabaczuk, Wiktoria Struzik, Marta Wirth i Nikola Snopek zajęła 5 miejsce.
Gratulujemy zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów.





