{gallery}/galeria/g_80/1{/gallery}Nasze szkolne miniprzedsiębiorstwo „BeautyCard” zaprezentowało swoje produkty na X Regionalnych Targach Młodzieżowej Przedsiębiorczości w ZSP w Oleśnicy, które odbyły się 24 maja 2011r. Wzięło w nich udział ponad dwadzieścia stoisk przygotowanych przez uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oleśnickiego, a także z Polkowic i Świdnicy. Patronat nad imprezą objęli starosta – Zbigniew Potyrała, europoseł Lidia Geringer de Oedenberg, rektor Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu prof. dr hab. Stefan Forlicz, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz portal MojaOlesnica.pl.

Jurorami targów byli Jolanta Brońska, Maria Lota-Malak, Zygmunt Huber i Urszula Kuczerska. Jury przyznało nagrody dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w trzech kategoriach: najlepszy produkt, najlepszy personel i najlepsze stoisko. Nasze miniprzedsiębiorstwo w składzie: Katarzyna Czachor, Justyna Kontek, Lidia Markowicz, Inga Matuszewska, Katarzyna Polan oraz Justyna Stawicka zajęło I miejsce za najlepsze stoisko. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego dla szkół. Serdecznie gratulacje dla zwycięzców i życzenia dalszych sukcesów.

{gallery}/galeria/g_80/{/gallery}

Dodaj komentarz