{gallery}/galeria/g_116/1{/gallery}W dniu 29 maja 2012r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy odbyły się XI Regionalne Targi Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Na targach uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prezentowali stoiska z różnymi produktami. Wśród nich były także dwa miniprzedsiębiorstwa z naszej szkoły. Miniprzedsiębiorstwo „ARTIS” w składzie: Katarzyna Bilska, Martyna Kruszyk, Izabela Pietrzak oraz Krzysztof Liebner zaprezentowało galerię z obrazami, wyrobami z masy solnej, dekoracyjnymi pudełkami oraz wykonanymi ręcznie kartkami. Miniprzedsiębiorstwo „DecoStyl” w składzie: Kinga Sobczyk, Klaudia Sokalska, Joanna Wilkosz i Magdalena Głąb przygotowało stoisko z kompleksowymi dekoracjami na wesela i różne inne okoliczności. Komisja doceniła pracę naszych uczniów  i przyznała I miejsce w kategorii Stoisko dla Miniprzedsiębiorstwa „DecoStyl”. Serdecznie gratulujemy młodym przedsiębiorcom i życzymy im dalszych sukcesów.{gallery}/galeria/g_116/{/gallery}

Dodaj komentarz