Dnia 17 listopada 2017 roku odbył się I etap szkolny  II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej, której organizatorem jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego zaś Patronat Honorowy obejmuje Minister Edukacji Narodowej.

W tym dniu pisali test  nasi uczniowie drugiej i czwartej klasy technikum logistycznego w składzie: Marczak Adrianna, Wach Wiktoria, Zaskórska Karolina, Kaczmarek Kacper, Górny Kacper, Pieprz Kacper, Muszyńska Agnieszka, Londa Nicolas, Kuźnik Zuzanna, Dębowska Karolina, Hanicka Marta, Gońda Natalia, Betka Martyna, Kozikowski Jakub, Matuszak Paweł i Powroźnik Kornelia.

Uczniowie podjęli się rozwiązania 25 zadań testowych. Na ich rozwiązanie mieli 25 minut. Czekamy na ogłoszenie wyników I stopnia.
Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Trzymamy kciuki i życzymy wielu sukcesów!