W dniu 20.03.2012r. drużyna uczniów z naszej szkoły, w składzie: Damian Dawid, Damian Dzikowski i Robert Kruszelnicki wzięła udział w II Wojewódzkim Turnieju  Przedsiębiorczości, który odbył się w Świdnicy. Uczniowie musieli wykazać się znajomością Księgi Przychodów i Rozchodów, obsługą programu RACHMISTRZ GT, wiedzą o podatkach, etyce w biznesie i negocjacjach oraz zasadach dotyczących podejmowania działalności gospodarczej. Ponadto przez cały tydzień śledzili wiadomości gospodarcze zawarte w „Rzeczpospolitej”, przygotowali prezentację na temat „Podatki w UE” i odbyli rozmowę biznesową w języku angielskim.  Tematyka turnieju była obszerna i wymagała od uczniów dużej wszechstronności. Drużyna godnie reprezentowała szkołę i zajęła IV miejsce. Pierwsze trzy miejsca zajęły szkoły ze Świdnicy. Gratulujemy im serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz