Patryk Lenort laureatem kampanii Indeksu dla Zuchwałych  – konkursu w ramach kampanii „Wrocławski Indeks” prowadzonej przez Biuro Promocji Miasta i wrocławskie uczelnie.

Nasz tegoroczny absolwent technikum logistycznego został jednym 31 szczęśliwców, którzy w dniu 30 września 2013 r. z rąk władz uczelni odebrały indeks.  Władze szkół fundują zwycięzcom czesne, stypendia bądź bony na podręczniki. W tym roku studia ufundowało czternaście wrocławskich uczelni, a w konkursie wzięło udział ponad 8200 osób. Naszemu absolwentowi, a już studentowi Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu indeks wręczył rektor uczelni dr inż. Zbigniew Sebastian. Wszystkim zwycięzcom osobiście gratulował prezydent Wrocławia – Rafał Dutkiewicz.

Więcej szczegółów pod adresem:

https://terazwroclaw.pl/2013/10/01/zuchwali-odebrali-indeksy-rozpoczynaja-studia-na-najlepszych-wroclawskich-uczelniach/#comment-20935

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sukcesów.

Dodaj komentarz