{gallery}/galeria/g_119/1{/gallery}W dniu 12 czerwca 2012 roku odbyła się premiera bajki przygotowanej przez młodzież naszej szkoły  pt. „Czerwony Kapturek”. Uczniowie zaprosili na przedstawienie dzieci z przedszkola im. Małego Księcia w Sycowie.

 

W spektaklu wzięły udział:

Natalia Jokiel – narrator
Anna Siuręga – czerwony kapturek
Martyna Stefanowska – wilk
Dorota Wiernicka – wiewiórka
Pamela Powalska – mama
Kinga Kulczycka – babcia
oraz gościnnie Ula Cis w roli kotka. Rolę gajowego zagrał Miłosz Cugier z klasy 2 bTH.

Nad oprawą muzyczną sprawował pieczę Krystian Misiewicz z klasy 3 d TL. Scenografię przygotowali aktorzy oraz uczennice: Dominika Lisak, Ola Kosińska, Kasia Bilska z koleżankami. Po spektaklu dzieci zostały obdarowane słodyczami. Miały także możliwośc zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z aktorami w strojach.

Przewidujemy kolejne spektakle dla pozostałych przedszkoli.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!!!
{gallery}/galeria/g_119/{/gallery}

Dodaj komentarz