Dnia 1 grudnia 2015 roku odbył się II stopień (etap okręgowy) VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, zaś Patronat Honorowy obejmuje Minister Edukacji Narodowej.

W tym dniu sprawdziło poziom swojej wiedzy 588 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Wśród nich znaleźli się nasi uczniowie: Dominika Gretkowska (klasa 3 TL), Jagoda Jankowska (4b TL), Bartosz Suliga (4b TL). Te osoby udały się do Opola, gdzie w jednej z tamtejszych szkół, został zorganizowany kolejny etap OOL dla naszego regionu.  Uczniowie podjęli się rozwiązania 25 zadań testowych z możliwością odpowiedzi wielokrotnego wyboru. Na ich rozwiązanie mieli 75 minut. Wygraną jest ostatni etap – FINAŁ VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, który odbędzie się w siedzibie organizatora. Miejsce w finale to m.in. zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego.

Na wyniki mieliśmy czekać do 11 grudnia 2015r. Ku zaskoczeniu już je znamy!

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

W dalszym ciągu podążajcie za rozwijaniem swoich pasji zawodowych.

Podwójne gratulacje dla naszej uczennicy klasy 4b TL – Jagody Jankowskiej, która zakwalifikowała się do III etapu OOL. Tym samym zostaje zwolniona z pisemnej części egzaminu zawodowego, a już w kwietniu powalczy o indeks Wyższej Szkoły Logistyki i wiele innych nagród.

Trzymamy kciuki i życzymy wielu sukcesów!

Dodaj komentarz