Samorząd Uczniowski   zorganizował 23 stycznia  2019 r. kolejny wyjazd do Wrocławia  tym razem na sztukę Okno na parlament.  Pewnego razu  w luksusowym apartamencie londyńskiego hotelu minister brytyjskiego rządu i romansująca z nim sekretarka opozycji znajduj zwłoki …..Chcąc uniknąć skandalu postanawiają zatuszować całą sprawę. Czy to się udało  ,biorąc pod uwagę przeszkadzający im ciągle personel hotelu , zazdrosnego męża , w tym także samego nieboszczyka?  .

Uczniowie ZSP Syców mieli okazję obejrzeć tę  lekką  i niezwykle zabawną komedię pomyłek.

Zabawne dialogi , odrobinę przerysowane postacie ciekawskiego dyrektora hotelu  oraz  przekupnego kelnera sprawiły ,że wszyscy świetnie się bawili i w drodze powrotnej  nie mieli wątpliwości : chcemy więcej …..