Wspaniałym sukcesem reprezentacji naszej szkoły zakończył się Finał Powiatowy w Piłce Ręcznej chłopców (23 marca). Po wielkim sukcesie piłkarzy nożnych historia sportu w naszej szkole kontynuuje dobrą passę. Do piłkarzy nożnych dołączyli piłkarze ręczni, którzy w środę odnieśli historyczne sukces zdobywając srebrne medale, a co za tym idzie tytuł wicemistrza powiatu oleśnickiego. Chłopcy dostarczyli mnóstwo emocji sportowych ,w ostatnim meczu o srebrny medal pokonując faworyzowane LO nr II z Oleśnicy (9:8), w szeregach którego grali na co dzień reprezentujący trzecioligowy klub SPR Oleśnica. Wielkie

gratulacje

dla naszych chłopaków. Naszą szkolę reprezentowali: Łukasz Janik, Paweł Sobolewski, Kacper Kociński, Michał Kramarz, Filip Nowicki, Michał Górecki, Michał Kuś, Wiktor Urbański, Krystian Dawiec, Maciej Makowczyński, Oskar Bieberstein, Maksymilian Obiegło, Igor Kapica, Michał Sawicki, opiekunem naszych bohaterów jest pan Mateusz Hanyż.