Po zwycięstwie w turnieju powiatowym, kolejnym etapem zmagań piłkarzy był półfinał strefy wrocławskiej . W zwodach, które odbyły się 06.03.2023 w hali sportowej PZSP Nr2 w Trzebnicy, nasi uczniowie kolejny raz nie mieli sobie równych i zajęli pierwsze miejsce. W turnieju wystartowały cztery zespoły : mistrzowie powiatu milickiego – ZS Milicz, mistrzowie powiatu trzebnickiego – PZSP Nr2 Trzebnica, ZSE-O Wrocław oraz ZSP Syców. Po wielu pasjonujących pojedynkach nasi zawodnicy wygrywając cały turniej uzyskali awans do Finału Strefy wrocławskiej, który odbędzie się 14.03 w Oławie.
Naszą szkołę reprezentowali:
1. Maciej Makowczyński
2. Michał Kuś
3. Krystian Dawiec
4. Igor Kapica
5. Arkadiusz Nędza
6. Jakub Lipiński
7. Michał Kramarz
8. Michał Sawicki
9. Jakub Dziedzic
10. Maksymilian Obiegło.
Opiekun drużyny: Przemysław Durzyński