Fantastyczni ludzie i niesamowita energia podczas wczorajszego finału WOŚP 
z pewnością na długo zapisze się w naszej pamięci. A w szczególności wyjątkowy koncert dla Karola w wykonaniu zespołu TRZY / CZWARTE
. Wczorajszy wieczór był zdecydowanie jednym z najbardziej emocjonujących, pełen wzruszeń i wspomnień naszego ucznia, kolegi i przyjaciela 
. Karol od początku tworzył ten zespół i dlatego to wystąpienie było dedykowane pamięci jego niezwykłego talentu i zamiłowania do muzyki. Dodam, że repertuar nie był wybrany przypadkowo. Karol miał już wizję koncertu na WOŚP, chciał zagrać ” z kopyta i bez zamulania”
. Myślę, że udało się tę wizję zrealizować.
Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Pawłowi Adamczyk i Pani Dyrektor MGOK Katarzynie Drabczyńskiej za umożliwienie występu naszej młodzieży z ZSP w Sycowie. To był zdecydowanie niezapomniany finał i spełnienie jednego z marzeń Karola 
















