Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza młodzież ponadgimnazjalną do udziału w konkursie pn. „Co zmieniło się w moim życiu dzięki Funduszom Europejskim?” –  komiks (termin nadsyłania prac do 10 listopada 2011 r.) i linia filmowa (termin nadsyłania prac do 14 października 2011 r.). Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat funduszy pochodzących z Unii Europejskiej wśród uczniów.

Szczegółowe informacje o konkursie są dostępne na stronie:
https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl//Konkursy

Dużą atrakcją edukacyjnej strony jest konkurs internetowy „KOMIKS NA MAKSA!”, w którym młodzi internauci w wieku 11-17 lat mogą pochwalić się swoją wiedzą i kreatywnością. Polega on na stworzeniu w specjalnym generatorze https://www.euroman.gov.pl/nc/15-17/generator-komiksow/, komiksu, który ukaże pozytywne zmiany jakie nastąpiły w okolicy, mieście czy regionie dzięki wykorzystaniu środków z Funduszy Europejskich.

Nagrodami dla uczestników są czytniki e-booków, multimedialne kursy językowe oraz sprzęt sportowy.

Dodaj komentarz