II etap XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez WSL w Poznaniu.
Miło nam poinformować, że uczennice: Marta Dzikowska (4 TLa), Daria Wilkowska (4 TLb) oraz Elżbieta Miedzińska (4 TLG) zakwalifikowały się do zawodów II stopnia XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
Przypominamy, że uczestnicy odpowiadali na 25 pytań. Za każdą poprawną odpowiedź można było uzyskać 2 punkty, w sumie 50 punktów.
5037 uczniów z 237 szkół ponadpodstawowych z całej Polski wzięło udział w zawodach I stopnia OOL, natomiast tylko 692 uczniów (ok. 13%) zakwalifikowało się do zawodów II stopnia.
Zawody II stopnia OOL odbędą się 9.12.2022. Test rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa 75 min.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy 