04 marca 2025 r. dwie drużyny z naszej szkoły w składzie:
przystąpiły do konkursu „Liga Młodych Logistyków”, który został zorganizowany przez Naukowe Koło Logistyki DIALOG działające przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania w Katowicach.

