04 marca 2025 r. dwie drużyny z naszej szkoły w składzie:
👩‍🎓 Julia Zgarda (3 TLa)
👩‍🎓 Weronika Wiernik (3 TLa)
👨‍🎓 Błażej Wilkowski (3 TLa)
👩‍🎓 Julia Owczarczak (4 TLa)
👩‍🎓 Julia Śliwińska (4 TLa)
👩‍🎓 Albina Voroshylova (4 TLa)
przystąpiły do konkursu „Liga Młodych Logistyków”, który został zorganizowany przez Naukowe Koło Logistyki DIALOG działające przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania w Katowicach.
✅Eliminacje polegały na rozwiązaniu zadań w formie testu jednokrotnego wyboru, który dostępny był online. Pytania miały charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny, a czas na wykonanie całego testu wynosił ⏰ 30 minut.
💪 Gratulujemy naszym logistycznym talentom udziału w konkursie i trzymamy kciuki za awans do kolejnego etapu! ✊🍀