Kolejny dobry mecz zaliczyły siatkarki naszej szkoły. W rewanżowym spotkaniu, które odbyło się 06.03.2018 r.  dziewczęta pokonały po bardzo emocjonującym pojedynku drużynę ZS Milicz 3:2. Na uwagę zasługuje fakt, że mecz rozgrywany był na sali w Miliczu gdzie bardzo ciężko jest wygrać. Tym bardziej, że przeciwniczki to brązowe medalistki z ubiegłego roku, które pokonały nasza drużynę właśnie w walce o brązowy medal.

W następnym meczu 08.03 już we własnej sali nasza szkoła podejmowała drużynę siatkarek PZS Krzyżowice. Niestety dziewczęta czując jeszcze w nogach trudy meczu z Miliczem musiały uznać wyższość przeciwniczek przegrywając 0:3. Mamy nadzieję, że rewanż będzie dla nas.

Skład drużyny:

Blanka Krzywańska, Kornelia Powroźnik, Laura Kałużna, Aurelia Bryłka, Anna Stencel Karolina Podgórska, Ada Marczak, Nicole Janiszewska, Marta Hibszer.