30 kwietnia 2012 zakończył się II etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Do finału zakwalifikowanych zostało 60 uczestników z całej Polski, w tym 6 uczniów z naszej szkoły: Olszewska Basia, Wieczorek Natalia, Turek Tomek, Lenort Patryk, Dzikowski Kacper oraz Gonera Szymon.

 

III etap olimpiady odbędzie się 15 czerwca 2012 r w siedzibie MWSLiT. Przedmiotem etapu jest rozwiązanie przedstawionego problemu logistycznego w wyznaczonym czasie. Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba, której praca zostanie najwyżej oceniona przez Komisję Konkursową.

Rozstrzygnięcie Konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się 15 lipca 2012 r.

Nagrodą główną dla zwycięzcy w Konkursie jest wyjazd z opiekunem na międzynarodową konferencję logistyczną oraz możliwość studiowania nieodpłatnie w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu przez cały okres studiów licencjackich lub inżynierskich na kierunku LOGISTYKA.

Pozostałe nagrody:

dla 3 osób: aparat cyfrowy oraz możliwość studiowania nieodpłatnie w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu i zestaw gadżetów (pendrive, koszulka, kubek termiczny);

dla 2 osób: możliwość studiowania nieodpłatnie w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu przez 1 semestr i zestaw gadżetów (pendrive, koszulka, kubek termiczny).

Dodaj komentarz