Z przyjemnością informujemy, iż troje uczniów z naszej szkoły – MALWINA LOTKA, KACPER DZIKOWSKI oraz ALEKS GODLEWSKI –  zakwalifikowało się do finału drugiej edycji olimpiady logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

 

Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO LOGISTYKI”. Skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych branżą transport, spedycja ,logistyka.

Etap finałowy odbędzie się 18 marca 2013 r. w murach Uczelni, gdzie uczniowie zmierzą się z postawionym problemem logistycznym. O zwycięstwie decydować będzie najlepsze problemowe uzasadnienie.

Rozstrzygnięcie Konkursu i ogłoszenie ostatecznych wyników odbędzie się 25 marca 2013r. w siedzibie MWSLiT

Nagrodą główną dla zwycięzcy w Konkursie jest wyjazd z opiekunem na Międzynarodową Konferencję Logistyczną oraz możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT przez cały okres trwania studiów licencjackich lub inżynierskich na kierunku LOGISTYKA. Organizator pozostawia zwycięzcy możliwość wyboru trybu studiowania.

Pozostałe nagrody:

dla 3 osób: aparat cyfrowy oraz możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT przez 2 semestry  i zestaw gadżetów (pendrive, koszulka, kubek termiczny); Organizator pozostawia zwycięzcy możliwość wyboru trybu studiowania.

dla 2 osób: możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT przez 1 semestr wraz z zestawem gadżetów (pendrive, koszulka, kubek termiczny); Organizator pozostawia zwycięzcy możliwość wyboru trybu studiowania.

Życzymy powodzenia !!!

Dodaj komentarz