{gallery}/galeria/g_123/1{/gallery}5 czerwca 2012r. odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Ochrony Środowiska. W ramach projektu uczennice klasy III c Technikum przygotowały plakaty, gazetkę i transparent przypominające o tym dniu. Na przerwach rozdawały ulotki. Przekonywały uczniów, że dbanie o środowisko wszystkim nam służy.

13 czerwca 2012r. uczennice odwiedziły Przedszkole Małego Księcia w Sycowie, gdzie rozmawiały z dziećmi o akcji. Przedszkolaki wykazały się bardzo dobrą znajomością zagadnienia. Znały odpowiedzi na wszystkie pytania zadane przez  uczennice. Było to miłe zaskoczenie. Został przeprowadzony konkurs na najładniejszy rysunek na temat „Jak chronić środowisko”. Dzieci bardzo się starały i wszystkie rysunki były piękne, ale niestety trzeba było wybrać tylko 3 najlepsze. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone lizakami za aktywny udział w konkursie.

{gallery}/galeria/g_123/{/gallery}

Dodaj komentarz