{gallery}/galeria/g_134/1{/gallery}Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zorganizowali Mikołajki dla oddziału opiekuńczo-paliatywnego w sycowskim Szpitalu. Sprawienie radości pacjentom oddziału było możliwe dzięki hojności uczniów i nauczycieli- wszystkim, którzy wsparli datkami tę imprezę należą się słowa uznania i podziękowania!

Organizatorzy przygotowali 33 paczki, w których znalazły się owoce i słodycze, opłatek i życzenia od uczniów ZSP. Naszą akcję wsparł także Pan Roman Zatylny, który przekazał na ten cel całą skrzynkę jabłek- bardzo dziękujemy! Dla pacjentów oddziału uczniowie – M. Młot, A. Pluta, M. Mikosiak, A. Sternal, A. Krasicka, M. Bielak, K. Dyjak, K. Gajda, M. Głąb, A. Siuręga, N. Jokiel, Ł.Warszarski, M. Pomorski, J. Wojciechowski, J. Prusiewicz– przygotowali także Jasełka.

Dziękujemy również Paniom – B. Warszewskiej, B. Dziewińskiej-Karabie, M. Szkudlarek za pomoc w zorganizowaniu tej imprezy.

Opiekunki: Katarzyna Strzelecka i Danuta Sennik

{gallery}/galeria/g_134/{/gallery}

Dodaj komentarz