5 października 2022 nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. To wydarzenie cieszyło się ogromnym powodzeniem wśród uczniów wszystkich klas. Impreza przyciągnęła rekordową ilość graczy. Na stracie zawodów stanęło łącznie 58 uczniów (51 chłopców i 7 dziewcząt). Aby wyłonić najlepszych graczy w kategorii chłopców najpierw musieliśmy rozegrać dwie rundy wstępne aby później szesnastka najlepszych rozegrała turniej główny w systemie do dwóch przegranych. Mistrzem szkoły został Moris Pycia klasa IV TLb, drugie miejsce zajął Bartłomiej Krowiarz I BWC, a na najniższym stopniu podium stanął Kamil Szewczyk III TL. Wśród dziewcząt najlepsza była Kamila Sobolewska z klasy IV TLB, srebrny medal zdobyła Weronika Woźniak IV TLA a brąz Julia kowalska z IV TLA. Gratulujemy zwycięzcom, którzy reprezentować będą naszą szkołę w mistrzostwach powiatu w połowie października.