Dzięki wsparciu rodziców i uczniów naszej szkoły udało się zebrać pokaźną ilość drobiazgów dla dzieci z hospicjum. Słowa podziękowania, jakie otrzymaliśmy sprawiają nam ogromną satysfakcję, oto one: „Przede wszystkim chciałbym podziękować, że wzięła Pani pod uwagę nas i przede wszystkim naszych podopiecznych! Dzieci i nastolatkowie leczący się w klinikach onkologicznych, którymi się opiekujemy, zawsze potrzebują wsparcia, w tym zabawek, książek, gier i innych tego typu rzeczy.”
Zawsze lepiej zrobić cokolwiek, niż nie zrobić nic.
Razem mamy moc!
Koordynator zbiórki p. Karolina Kozłowska-Biela



